Kontakta oss!

Djurgårdsgatan 9, 414 62 Göteborg
031-348 85 00
info@pegol.se

Mån – Fre: 8:00 – 16:30
Lunch: 12:00 – 12:45
Juni – Augusti: 8:00 – 16:00

2022 har vi semesterstängt v 28 och v 29. Vid frågor under denna period vänligen maila info@pegol.se

Medarbetare

Försäljning


Anders Lignell, Key Account Manager
Tel.: 031-348 85 12, Mobil: 0701-46 05 36
anders.lignell@pegol.se

Joakim Severinsson, Key Account Manager
Tel.: 031-348 85 08
joakim.severinsson@pegol.se

Anders Grönneröd, Business Area Manager
Tel.: 031-348 85 04, Mobil: 0706-33 91 70
anders.gronnerod@pegol.se

Helen Wingqvist, Sales
Tel.: 031-348 85 06
helen.wingqvist@pegol.se

Per Henriksson, Managing Director
Tel.: 031-348 85 09, Mobil: 0703-468794
per.henriksson@pegol.se

Ekonomi


Christel Rheindorf, Ekonomiansvarig
Tel.: 031-348 85 05
christel.rheindorf@pegol.se

Faktura

ekonomi@pegol.se